Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 353,00 zł

Marka

Marka

Wyposażenie warsztatu modelarskiego

Wyposażenie warsztatu modelarskiego to nie tylko narzędzia modelarskie ale także rożnego rodzaju organizery. Im mniejszy warsztat tym lepiej powinien być zorganizowany. Typowy organizer do warsztatu modelarskiego składa się z półek, przegródek i szufladek. Solidne rozplanowanie miejsca pracy wpływa bezpośrednio na komfort budowy modelu i pośrednio na estetykę jego wykonania.

Aktywne filtry

Warsztat modelarski firmy OcCre 19110

Warsztat modelarski - OcCre 19110

Cena 331,00 zł
W magazynie
OcCre 19133 - sklep modelarski

Uchwyt na wiertła - OcCre 19133

Cena 67,00 zł
W magazynie
Moduł organizera modelarskiego firmy OcCre 19137

Moduł organizera - OcCre 19137

Cena 85,00 zł
Niedostępne

Jak zorganizować warsztat modelarski?


W trakcie urządzania warsztatu trzeba się zastanowić jak duże modele będziemy budować i ile potrzebujemy na to miejsca. Większe modele żaglowców wymagają zdecydowanie więcej miejsca do pracy. Warto przemyśleć też z których narzędzi najczęściej korzystamy i to właśnie te warto mieć na wyciągnięcie ręki. To co wyróżnia dobry warsztat modelarski to także oświetlenie.
To tylko kilka podpowiedzi na prawidłowe wyposażenie warsztatu modelarskiego ponieważ zagadnienie jest znacznie szersze.
Ciekawym rozwiązaniem jest przenośny warsztat modelarski który sprawdza się w momencie gdy nie do końca mamy pomieszczenie wyłącznie do naszych prac modelarskich.