Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 247,00 zł

Marka

Marka

Wyposażenie warsztatu modelarskiego

Wyposażenie warsztatu modelarskiego to nie tylko narzędzia modelarskie ale także rożnego rodzaju organizery. Im mniejszy warsztat tym lepiej powinien być zorganizowany. Typowy organizer do warsztatu modelarskiego składa się z półek, przegródek i szufladek. Solidne rozplanowanie miejsca pracy wpływa bezpośrednio na komfort budowy modelu i pośrednio na estetykę jego wykonania.

Aktywne filtry

Warsztat modelarski - OcCre 19110

Warsztat modelarski - OcCre 19110

Cena 267,00 zł
W magazynie
Uchwyt na wiertła - OcCre 19133

Uchwyt na wiertła - OcCre 19133

Cena 45,00 zł
W magazynie
  • Nowość
Podstawka montażowa - OcCre 19134

Podstawka montażowa - OcCre 19134

Cena 90,00 zł
Niedostępne
  • Nowość

Jak zorganizować warsztat modelarski?


W trakcie urządzania warsztatu trzeba się zastanowić jak duże modele będziemy budować i ile potrzebujemy na to miejsca. Większe modele żaglowców wymagają zdecydowanie więcej miejsca do pracy. Warto przemyśleć też z których narzędzi najczęściej korzystamy i to właśnie te warto mieć na wyciągnięcie ręki. To co wyróżnia dobry warsztat modelarski to także oświetlenie.
To tylko kilka podpowiedzi na prawidłowe wyposażenie warsztatu modelarskiego ponieważ zagadnienie jest znacznie szersze.
Ciekawym rozwiązaniem jest przenośny warsztat modelarski który sprawdza się w momencie gdy nie do końca mamy pomieszczenie wyłącznie do naszych prac modelarskich.