UWAGA! Sklep będzie nieczynny w dniach 24-30 września. Wszystkie zamówienia złożone w tym okresie zostaną wysłane 3-4 października. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Filtruj

Długość modelu

Długość modelu

Skala

Skala

Gotowe żagle

Gotowe żagle

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 66,00 zł - 3 900,00 zł

Konstrukcja kadłuba

Konstrukcja kadłuba

Drewniane modele statków Billing Boats

Billing Boats to duńska firma która powstała na początku lat pięćdziesiątych. Producent specjalizuje się w modelach statków i żaglowców o dużych rozmiarach. To tutaj znajdziemy modele statków takich jak RMS Titanic czy HMS Victory w niespotykanych nigdzie indziej skalach.

Aktywne filtry

Drewniany model szkunera Bluenose II firmy Billing Boats BB576

Bluenose II - Billing Boats BB576

Cena 742,00 zł
W magazynie
Drewniany model statku Wasa (Vasa)- Billing Boats BB490

Wasa (Vasa) - Billing Boats BB490

Cena 1 181,00 zł
Niedostępne
Drewniany model statku Norske Love - Billing Boats BB437

Norske Love - Billing Boats BB437

Cena 1 321,00 zł
Niedostępne
Statek z drewna HMS Bounty firmy Billing Boats BB492

HMS Bounty - Billing Boats BB492

Cena 654,00 zł
Niedostępne
Model statku z drewna Bluenose II firmy Billing Boats BB600

Bluenose II - Billing Boats BB600

Cena 313,00 zł
Niedostępne

Modele Billing Boats - szeroka oferta

Producent dostarcza głównie drewniane żaglowców historycznych, kutrów rybackich i holowników. Wśród produktów tej firmy można znaleźć m.in. szwedzki okręt Vasa (Wasa) który jest oficjalnie polecanym modelem przez muzeum okrętu Vasa w Sztokholmie. Oferta obejmuje także modele innych słynnych i istniejących do dziś żaglowców takich jak angielski liniowiec HMS Victory czy kliper Cutty Sark. Duża i jednakowa skala tych klasyków (1/75) ułatwia pracę i pozwala stworzyć ciekawą kolekcję. Projektanci firmy Billing Boats zadbali o to aby zredukować nakład pracy i poza szkieletem wiele elementów dodatkowych zostało wyciętych laserowo (np. gretingi) lub wykonanych w formie plastikowych odlewów (głównie ornamenty i rzeźby). Większość modeli posiada pojedyncze poszycie dna. Oprócz drewnianych modeli żaglowców, firma Billing Boats przygotowała szeroką ofertę dla modelarzy RC. Szczególnie polecamy modele holowników z polistyrenowym kadłubem które po zamontowaniu aparatury RC będą pięknie prezentować się na wodzie.